top of page
Siblings

Č o vám N!DO2 ešte ponúka

  • 99 apartmánov vo výmere od 33 m2 do 139 m2 (1 až 5-izbové apartmány)

  • 139 parkovacích statí vnútorných

  • 15 parkovacích státí vonku

  • Možnosť výberu zariadenia v štandarde alebo nadštandarde 

  • Predpríprava nabíjacích staníc pre elektromotory

  • Pivničné kobky ku každému apartmánu

  • Bohatá zeleň s nápaditou parkovou úpravou

 Začiatok výstavby 2Q 2020   

     

 

 

O PROJEKTE

 

N!DO 2 nadväzuje na úspešnú prvú etapu výstavby nového bývania pri Kuchajde, ktorá zaznamenala prestížne ocenenia (CE.ZA.AR 2019 za najlepší rezidenčný projekt ako aj nomináciu na STAVBU ROKA 2018), ale aj mimoriadne pozitívne ohlasy u verejnosti.

Druhá etapa autora projektu architekta Petra Sticzaya-Gromského svojou architektonickou štruktúrou, diferencovanými výškami a subtílnou fasádou kompozične dotvára celý komplex a novými funkciami vytvára rozmanitosť pre všetkých jeho obyvateľov.

Vytvárajú ho 4 nové objekty ( A, B, C a D), z ktorých A, B sú objekty určené na bývanie apartmánového typu (spolu 99 apartmánov) pri dodržaní plnohodnotných technických ako aj užívateľských parametrov pre trvalé bývanie.

Objekty C, D sú tvorené administratívnymi a obchodnými prevádzkami určenými na dlhodobý nájom. Dohromady sme vytvrorili 4.788 m2 obchodných a kancelárskych priestorov. Okrem rozmanitosti funkcií oba vytvárajú prirodzenú bariéru od frekventovanej križovatky Tomášiková a Trnavská, zároveň vo vnútrobloku prirodzenú intimitu pre užívateľský komfort všetkých obyvateľov. Na 1. NP sú situované obchodné priestory a na 2. a 3. NP kancelárske priestory.

Výborná dostupnosť a infraštruktúra, blízkosť prírody, vysoký štandard všetkých objektov sú atribúty, ktorými hodnota komplexu aj v dlhodobom horizonte bude narastať.

V časti bývania NIDO2 sme posunuli kvalitu ešte o level vyššie oproti prvej etape.

Klienti majú na výber 3 typy technického vybavenia:

  • Štandard

  • Premium

  • Premium Plus

Všetky spĺňajú kritéria kvalitnej dispozície a materiálov, atraktívneho dizajnu.

Apartmány Štandard ponúkajú kompletné interiérové vybavenie okrem kuchynskej linky.

Apartmány Premium sú naviac vybavené klimatizáciou.

Apartmány Premium Plus ponúkame bez interiérového štandardu pre poskytnutie možnosti komfortu dokončenia na mieru podľa predstáv klienta. Technická časť vybavenia okrem klimatizácie zahŕňa veľkometrážne hliníkové okná a hliníkové elektrické exteriérové žalúzie.

Okrem recepcie bude pre klientov v oboch apartmánových objektoch vyčlenené komunitné centrum pre vyšší užívateľský komfort.

Všetky apartmány majú balkóny resp. terasy, ktoré svojou veľkosťou a estetickým prevedením budú vytvárať vhodné možnosti pre príjemné posedenie s výhľadom či v zeleni. 

Ak ste sa niekedy prechádzali Milánom, alebo Parížom, určite ste si všimli, ako veľmi takýmto terasám svedčí zeleň. A vedeli ste, že NIDO je po taliansky hniezdo? Tak už viete! Nech sa vám v N!DO dobre býva!

Girls Holding Trays
bottom of page