Č o vám N!DO 2 ešte ponúka

 • 99 apartmánov vo výmere od 33 m2 do 139 m2 (1 až 5-izbové apartmány)

 • 139 parkovacích statí vnútorných

 • 15 parkovacích státí vonku

 • Možnosť výberu zariadenia v štandarde alebo nadštandarde  

 • Predpríprava nabíjacích staníc pre elektromotory

 • Pivničné kobky ku každému bytu

 • Bohatá zeleň s nápaditou parkovou úpravou

Predpokladaný začiatok výstavby 2Q 2020   

     

O PROJEKTE

 

N!DO 2 nadväzuje na úspešnú prvú etapu výstavby nového bývania pri Kuchajde N!DO.

 • V čase opätovného realitného boomu nie je ľahké zaujať. Našim projektom sa to však opakovane darí. Rozumieme, čo naši klienti od bývania očakávajú a staviame domy tak, aby sme v nich chceli bývať aj my. Kvalitu N!DO, za ktorú sme získali ocenenie CE.ZA.AR 2019 za najlepší rezidenčný projekt a nomináciu na STAVBU ROKA 2018, posúvame pri projekte N!DO 2 ešte o level vyššie. Na výber máte z troch štandardov technického prevedenia:

 • Štandard

 • Štandard Plus

 • Štandard Premium

Vieme, že Bratislavčania chcú bývanie s dôrazom na kvalitu dizajnu, ale aj stavebného prevedenia, chcú metráže, ktoré zodpovedajú ich priestorovým nárokom, ale sú v súlade s ich finančnými možnosťami, chcú dobrú dopravnú dostupnosť, blízkosť prírody, ale aj občianskej vybavenosti. Inými slovami, chcú nehnuteľnosť, kde sa dobre býva a ktorá v budúcnosti nestratí na hodnote. 

N!DO 2 spĺňa všetky tieto atribúty. Nachádza na juhovýchodnej strane Kuchajdy, na rohu Trnavskej a Tomášikovej ulice, od ktorých ho delí komerčná časť administratívno-obchodných priestorov. Vzniká tu nové širšie centrum s dôrazom na modernú architektúru a zeleň.

 

Autor projektu architekt Peter Sticzay-Gromski navrhol architektonickú štruktúru, ktorá svojimi diferencovanými výškami a subtilnou fasádou zapadá do novovytvoreného prostredia.

 

Dobrá dispozícia apartmánov, kultivovaný vizuálny prejav a nadštandardná úprava spoločných priestorov – to sú atribúty, ktoré ani rokmi nestratia na hodnote.

Klienti majú na výber z viacerých typov dokončenia priestoru. Všetky spĺňajú najvyššie požiadavky súčasného dizajnu a tých najlepších materiálov. Apartmány Štandard ponúkajú interiérové vybavenie okrem kuchynskej linky. Apartmány Štandard Plus sú vybavené klimatizáciou. Opäť ponúkame možnosť výberu medzi štandardným vybavením apartmánu, alebo – pre klientov, ktorí majú vlastnú predstavu dokončenia interiéru –  sú k dispozícii holopriestory. Najnáročnejším klientom ponúkame najvyšší štandard technického vybavenia (Štandard Premium), ktorý zahŕňa klimatizáciu, veľkometrážne hliníkové okná a hliníkové elektrické exteriérové žalúzie. Apartmány Štandard Premium ponúkame ako holopriestory, aby ste si ich mohli dokončiť na mieru podľa vašich predstáv.

Pre zvýšenie komfortu obyvateľov sa nachádza
v časti B recepcia a na prízemí objektu budú tri priestory prednostne s možnosťou využívania nových vlastníkov, ktoré zvýšia vašu kvalitu bývania.

Súčasťou každého apartmánu budú balkóny a/alebo terasy vo vysokom estetickom prevedení, ktoré bude možné dotvoriť príjemným posedením a bohatou zeleňou.

Ak ste sa niekedy prechádzali Milánom, alebo Parížom, určite ste si všimli, ako veľmi takýmto terasám svedčí zeleň. A vedeli ste, že nido je po taliansky hniezdo? Tak už viete! Nech sa vám v N!DO dobre býva!

INVESTOR

Pri Kuchajde 2, s.r.o.
Panenská 6
811 03 Bratislava

VÝHRADNÝ PREDAJ

IURIS spol. s r.o, Panenská 6 , 811 03 Bratislava

+421 907 828 581, mihalovicova@iuris.sk

+421 918 708 718, karin.benkova@iuris.sk

Vizualizácie slúžia na marketingové účely a majú informatívny charakter

©2016 IURIS